Web Tasarım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hizmetlerimiz

1Dijital Strateji ve Danışmanlık

 

Müşterilerimize her gün gelişen dijital medyadan maksimum fayda sağlamaları için stratejiler geliştiriyoruz. Adımlarını sağlam atabilmeleri için bu yeni mecradaki iletişimin nasıl kurulup yönetileceği konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Dijital medyada'da hedeflenen noktaya gelebilmeleri için tüm bilgi birikimimizi onlarla paylaşıyor ve yol gösteriyoruz.

2Profesyonel Web Tasarım

 

Günümüzde kullanıcılar web sitelerihakkındaki kararlarını çok hızlı bir şekilde veriyor. İlk izlenim kullanıcı kazanmaktaki en önemli unsurlardan biri.Hedef kitlenizi etkileyecek iyi düşünülmüş ve sunulmuş tasarımlar sizi sektörünüzdeki rekabette ön plana çıkartacaktır.

 

3Web Uygulama Geliştirme

 

Web uygulama geliştirme amaç ve beklenti doğrultusunda görselliğin doğru bir şekilde fonksiyonalite ile birleştirilmesi ile en verimli sonuca ulaştığına inanıyoruz. Bu yüzden sizleri gerektiği kadar çok dinliyor ve en doğru çözümü üretmek için planlama safhasının en önemli adım olduğunu düşünüyoruz. Teknik altyapı ve görsellik iyi bir planlama ile birleştiğinde sonuç beklentilerinize cevap verecektir.

4İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

 

Web sitenizin yönetimini tamamen sizlere bırakıyoruz . En yeni yazılım teknolojileri ile hazırladığımız içerik yönetim sistemi ile web sitenizi tam anlamıyla kontrol edebilirsiniz.Yönetim panelinde sitedeki tüm içerikleri kolayca güncelleyebilir yeni bölümler oluş